GANADORES CONCURSO DIBUJO MIG ANY 2024

ACTA DEL TRIBUNAL DEL XXXIII CONCURS DE DIBUIX

INFANTIL – MIG ANY 2024

Dimats 16 d’abril H. Inicio: 20.00h H. Final:21.00h

Sent les 20.00 hores del 16 d’abril de 2024 i reunits a la seu de Junta Festera de Moros i

Cristians del Campello en motiu de la selecció de dibuixos per al XXXIV Concurs de Dibuix

Infantil de Mig Any 2024, composat el jurat per:

  • El Regidor de Festes: Cristian Palomares Sánchez
  • L’experta en pintura: Lina Mar Giner Caturla
  • L’expert en Diseny: José Tirando
  • L’expert en fotografia i Diseny: Paco Gracia
  • Presidenta de la Junta Festera del Campello: Margarita Sebastià Poveda

Actuant com a secretaria, Eva Alberola Carratalá.

Una vegada aplicades les bases a la totalitat dels dibuixos entregats per el CEIP Rafael Altamira,

el CEIP Pla de Barraques, el CEIP El Vincle, el CEIP El Fabraquer i el Col·legi Fundació Antonio

Bonny queda resolt el XXXIV Concurs de Dibuix Infantil de Mig Any, i la deguda deliberació, es

decideix concedir els premis de la següent manera:

Primera categoria (de 1er a 3er):

Guanyador/a:

LEO CALER GARCÍA 

Finalistes:

1- TEO MOLINA GARCÍA

2-LUCÍA RUDIO CUENCA

3- JOAN MARTÍNEZ BAEZA

4-ZOE CARRASCO CARBONELL

5-CRISTINA SÁNCHEZ REYES

6-DUNYA AMMOUR VEGA

7-CECILIA BENÍTEZ GARCÍA

8-SERGIO SIRVENT GONZÁLEZ

9-EMILIA MACHIOLI CARATEGUY

10- JULIA BROTONS MEJIAS

 

PLA BARRQUES (2º) – 7 anys

Finalistes:

1- PLA BARRAQUES (2º) – 7 anys

2-PLA BARRAQUES (1º) – 6 anys

3- EL VINCLE (2º) – 7 anys

4-BONNY (2º) –7 anys

5-RAFAEL ALTAMIRA (3º) – 9 anys

6-BONNY (1º) – 6 anys

7-BONNY (1º) – 6 anys

8-BONNY (1º) – 6 anys

9-PLA BARRAQUES (2º) – 8 anys

10- PLA BARRAQUES (3º) – 9 anys

Segona categoria (de 4rt a 6e):

ALUMNE/A COL.LEGI

Guanyador/a:

MARIO BENITEZ GARCÍA 

Finalistes:

1-GEMA IVORRA JUAN

2-MARTINA GONZÁLEZ TORRECILLAS

3-MARINA SOLER PLANELLES

4-RAQUEL RAMÍREZ MORANT

5-ARIDANE ESTEVE ARGILÉS

6-SARA BLANES GARCÍA

7-RAHIMA SI HAMIDA QUINTANA

8-JAMIE CASTRO SARANGO

9-MARIA ISABEL CASTRO NUGRA

10-MARTINA GÓMEZ ESTEBAN

COL.LEGI BONNY (5º) – 10 ANYS

 

1-BONNY (5º) – 12 anys

2-PLA BARRAQUES (5º) – 11 anys

3- PLA BARRAQUES (6º) – 12 anys

4-BONNY (5º) – 11 anys

5-EL VINCLE (4º) – 9 anys

6-BONNY (5º) – 10 anys

7-EL VINCLE (6º) – 12 anys

8-BONNY (6º) – 11 anys

9-BONNY (6º) – 12 anys

10- PLA BARRAQUES (6º) – 12 ANYS

Y sent les 21.00h es dona per tancada la reunió. Del que done fe com a Secretaria del tribunal:

El Campello, a 16 d’abril de 2024

MARIO BENITEZ GARCÍA

LEO CALER GARCÍA